Spar Polska

Zapraszamy do SPAR w C.H. Lubostroń 15!

Idea sieci SPAR została zbudowana wokół niezależności, globalnego, ale jednocześnie lokalnego myślenia, wartości rodzinnych i przedsiębiorczości. Nici, które spajają naszą sieć na całym świecie, zapewniają jakość cieszącą się zaufaniem w aż 44 krajach. Dzięki takiemu podejściu każdego dnia na całym świecie obsługujemy ponad 13 milionów Klientów.  Aż 250 z ponad 12500 sklepów SPAR znajduje się w Polsce, w której sieć rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. Liczba naszych sklepów rośnie z miesiąca na miesiąc.

SPAR Polska to sieć sklepów, których właścicielami są polscy przedsiębiorcy, wywodzący się z lokalnych społeczności. Pracujemy wspólnie pod marką SPAR, aby zapewnić naszym Klientom wysoką jakość, niskie ceny i szeroki wybór produktów dopasowany do ich codziennych potrzeb. Dlatego asortyment SPAR to znane i lubiane marki, ale także lokalne produkty i wyjątkowa oferta marek Spar, Lubię, oraz Wiosenne. Wspierając lokalnych producentów jednoczymy lokalne społeczności i zapewniamy różnorodny wybór produktów z okolicy, który cenią nasi Klienci.

Jednym z głównych atutów ponadnarodowego systemu SPAR jest właśnie świadomość odrębności kulturowej i gospodarczej każdego kraju. Dzięki elastycznej strukturze sieci możliwe było wypracowanie formuły współpracy idealnie dostosowanej do polskich warunków i oczekiwań potencjalnych partnerów, a także lokalnej społeczności. W SPAR Polska jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby i oczekiwania, a każdy nowy obiekt traktujemy jako osobny projekt, personalizując metody realizacji i finansowania danego przedsięwzięcia.

Przynależność do systemu SPAR niesie ze sobą wiele korzyści dla polskich przedsiębiorców dostrzegających zagrożenie ze strony rosnących w siłę, skonsolidowanych sieci handlowych. Dzięki naszej organizacji mogą oni korzystać z tych samych warunków zakupu towarów, co duże supermarkety i hipermarkety, zachowując jednocześnie lokalny charakter sklepu. Ponadto, Partnerzy SPAR mają również nieograniczony dostęp do najnowszych technologii, metod i systemów sprzedaży detalicznej, dzięki czemu sklepy SPAR oferują standard obsługi na najwyższym poziomie, a także komfortową atmosferę zakupów, zyskując tym samym sympatię i lojalność Klientów.

Adres:

ul. Lubostroń 15, Kraków (Centrum Handlowe Lubostroń)