Lokal do wynajęcia

1. Do wynajęcia lokal kawiarniany z możliwością adaptacji pod inne usługi lub biuro.

Lokal o powierzchni 112 m2 z możliwością podziału!

Więcej informacji pod numerem telefonu: (012) 266 54 48

2. Do wynajęcia lokal na parterze 300m2 (obok SPAR)

Lubostroń15 rzut piętro [pdf]

Lokal o powierzchni 300m2 z możliwością podziału na mniejsze, znajdujący się w Centrum Handlowym Lubostroń.

Jest to lokal frontalny, bezpośrednio przy głównym wejściu.
W lokalu znajduje się komora chłodnicza z możliwością uruchomienia.
Idealny pod restaurację, piekarnie, cukiernie i inne.

Więcej informacji pod numerem telefonu: (012) 266 54 48

rzut lokalu [pdf]

Centrum Handlowe Lubostroń 15 w Krakowie w dzielnicy Ruczaj

Mottem, które przyświeca nam od początku tworzenia Centrum Handlowego Lubostroń 15 jest ciągły rozwój i doskonalenie jakości usług. Mimo że Centrum już teraz jest znanym punktem na mapie Krakowa, dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zaskakiwani coraz to nowszymi akcjami promocyjnymi czy nowymi usługami, dostępnymi na terenie Centrum. Dlatego też na piętrze powstają w chwili obecnej kolejne powierzchnie biurowe, które w najbliższej przyszłości będzie można wynająć.

Centrum Handlowe Lubostroń 15 jest budynkiem trzykondygnacyjnym. Dla wygody klientów zostało wyposażone w liczne windy i oznakowania, ułatwiające poruszanie się po Centrum. Na parterze znajduje się sklep spożywczy. Ogromna powierzchnia sklepu – 1100 m2 sprawia, że z pewnością każdy klient znajdzie artykuł, którego potrzebuje. Duża powierzchnia sprawia także, że nawet w godzinach szczytu klienci nie odczuwają tłumów robiących zakupy. Na parterze centrum znajduje się także apteka oferująca leki po bardzo atrakcyjnych cenach oraz oddział znanego biura podróży „Itaka”. Panie zainteresuje zapewne oferta salonu paznokci „Blue”, a panowie mogą zrelaksować się przy filiżance aromatycznej kawy w kawiarni. Na tym poziomie znajduje się również salon fryzjerski, pizzeria, pralnia.

Piętro Centrum handlowego Lubostroń 15 jest funkcyjną częścią kompleksu. Na powierzchni 430 m2 rozlokowano część sanitarną i pomieszczenia gospodarcze. To tutaj swoją siedzibę ma straż, dbająca o bezpieczeństwo na terenie Centrum i stale nadzorująca monitoring rozmieszczony na terenie całego kompleksu. Dokładamy bowiem wszelkich starań, by korzystanie z naszego Centrum było nie tylko wygodne i przyjemne, ale także bezpieczne. Jesteśmy miejscem przyjaznym dla dzieci. Również na piętrze oddajemy do wynajęcia dwa pomieszczenia liczące 120 i 160 m2.

Centrum handlowe Lubostroń 15 jest miejscem idealnym na rodzinne spędzanie czasu w weekendy, szybką kawę z przyjaciółką czy metamorfozę w znajdującym się tutaj salonie fryzjerskim. Stale doskonalimy swoje usługi, by każdy klient czuł się tutaj komfortowo i z chęcią do nas wracał.