Promocje

Centrum handlowe Lubostroń 15 to miejsce, w którym warto bywać. Stale ogłaszamy coraz to nowsze akcje promocyjne, które sprawiają, że korzystanie z usług dostępnych na terenie Centrum jest nie tylko przyjemne, ale także korzystne cenowo. Również zakupy spożywcze w naszym Centrum pozwalają zaoszczędzić spore sumy na drobne przyjemności. Zaoszczędzone na zakupach pieniądze można wydać na chwilę relaksu – odprężającą wizytę w tutejszym salonie paznokci czy pyszne ciastko w kawiarni.

SPAR Polska. Idea naszej sieci została zbudowana wokół niezależności, globalnego, ale jednocześnie lokalnego myślenia, wartości rodzinnych i przedsiębiorczości. Nici, które spajają naszą sieć na całym świecie, zapewniają jakość cieszącą się zaufaniem w aż 44 krajach


„PEPEPRALNIA to pralnia wodna gdzie o połowę ta niej niż w zwykłej pralni wypierz esz swoją kołdrę i inne duże rzeczy.Płatność kartą i gotówką, wygodna samoobsługa, dużo pojemnych pralek i suszarek.Wypierzesz i wysuszysz swoje rzeczy w 1g20min!”

Strona w trakcie uzupełniania


Salon Paznokci Blue to miejsce, w którym najważniejszy jest klient i jego zadowolenie z dobrze wykonanej usługi. Personel dba, by zabiegi były wykonywane na najwyższym poziomie, wciąż doskonaląc się w dziedzinach kosmetologii, wizażu i stylizacji paznokci.

Studio fryzjerskie „For Beauty” gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych zabiegów, profesjonalne i indywidualne podejście do każdej Klientki, oraz miłą i kameralną atmosferę.


ITAKA powstała w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI, jako lidera rynku. Sukces nie pojawił się nagle. Jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju firmy.

strona w trakcie uzupełniania